Czysta rozkosz
Czysta rozkosz

Nadszedł czas drugiego spotkania z tajemniczym nieznajomym. Wiele się zmieniło od czasu, gdy widzieliśmy się ostatnio. Pozwolił na rozmowy telefoniczne. Od tej pory wieczorami fantazjowaliśmy przez telefon, jak będziemy się brać po raz kolejny. Tak bardzo nie mogłam doczekać się kolejnego seksu. Ten mężczyzna miał niesamowitą wyobraźnię. Każdym pomysłem zaskakiwał mnie coraz bardziej, a ja nie mogłam wytrzymać z podniecenia. Miał tak niski, seksowny głos, nie raz zdarzyło się już, że nie wytrzymałam podczas naszych rozmów i musiałam się choć odrobinę rozpieszczać.

Spotkaliśmy się w tym samym pokoju. Tego dnia postanowiłam wejść w inną rolę. Miałam w planie go ukarać, że tak długo kazał na siebie czekać. Chciałam dać mu do zrozumienia, jak bardzo wolałabym robić częściej to, o czym fantazjujemy, a nie jedynie o tym rozmawiać. Zapaliłam światło, zdziwił się mówiąc, że jeszcze nie wyraził zgody na ten krok. Powiedziałam, że dziś ja ustalam zasady i w końcu dokładnie mogłam przyjrzeć się całej jego postaci. Miał bardzo ciemne oczy i lekki zarost. Całe jego ciało wyrażało to, że jest w stanie spełnić najdziksze fantazje. Kazałam mu szybko rozerwać koszulę. Nie protestował. Złapałam go za krocze i sprawiłam, że momentalnie zrobił się twardy.

Moje ciało chciało go już teraz, ja natomiast pragnęłam się odrobinę zemścić, że tak długo kazał na siebie czekać. Pchnęłam go tak bardzo podnieconego na łóżko, a sama postanowiłam się nie spieszyć. Patrzył jak kawałek po kawałku ściągałam z siebie ubrania, nie pozwalając mu się dotknąć. Usiadłam na nim mając na sobie jedynie koronkowe majteczki. Kołysałam się na jego twardym penisie i mówiłam, że wejdzie we mnie, dopiero, gdy to ja wyrażę na to zgodę. Ujęłam w dłonie swoje piersi i masowałam się po nich. Patrzył na mnie pożądliwym wzrokiem i chciał je dotknąć. Złapałam go za rękę mówiąc stanowczo, by nie zmieniał reguł gry, drugą ręką dalej pieszcząc się po swoich sutkach.

Był tak podniecony, że aż zaczynał robić się nerwowy. Zdecydowałam ściągnąć z siebie majtki powolnym ruchem. Usłyszałam westchnienie ulgi. Zaśmiałam się. Dotknęłam się tam na dole i poinformowałam go, że jestem bardzo, bardzo wilgotna, ale ani trochę nie zamierzam go jeszcze zaspokajać. Pieściłam się, a on mógł na to wszystko jedynie patrzeć.

Zerknęłam na jego penisa, uznałam, że to dobry moment, by w końcu go w sobie poczuć. Naprowadziłam jego dłonie na swoje biodra i siedząc na jego twardym członku rozpoczęłam spełnianie swoich pragnień. Ruszałam się szybko, odchylając się delikatnie do tyłu. Moje piersi skakały rytmicznie, a on mocno złapał jedną z nich. Drugą dłonią trzymał mój pośladek i ściskając mnie mocno nadawał tempo zabawie. Skakałam po nim, układając się tak, by pieścił moje najbardziej wrażliwe punkty. Byłam niesamowicie mokra. Wykonując bez przerwy ruchy na jego penisie zaczęłam gładzić delikatnie jego jądra. Zawył z rozkoszy. Ścisnął mocniej moje piersi, a ja postanowiłam zwiększyć tępo. Moje sutki były całkiem sztywne z rozkoszy. Sama byłam pod wrażeniem tego, jak się prezentowały przy tak dzikim seksie. Zacisnęłam się na dole i tym samym dałam mu największą przyjemność. Pod sobą miałam mężczyznę, który kompletnie odpłynął z rozkoszy…

                   poprzedni wpis             Następny wpis

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl