Delikatny dotyk
Delikatny dotyk

            Umówiłam się z nim na kolejne spotkanie. Doskonale wiedziałam, że zaskoczy mnie czymś nowym. Wspomniał, że będziemy rozsmakowywać się w swoich zmysłach. Nie miałam pojęcia, co dokładnie miał na myśli, ale jak zwykle udało mu się mnie zaintrygować. Ubrałam na spotkanie czarną obcisłą koszulę, która uwydatniała moje kształty. Zakładając ją wyobrażałam sobie, jak powoli ją ze mnie ściąga i od samych myśli czułam dreszcz podniecenia.

            Zjawiłam się w hotelowym pokoju punktualnie. Uśmiechnął się do mnie, przywitał się i delikatnie całując w usta, klepnął mnie w pośladki. Zaczął się powoli przede mną rozbierać i powiedział, żebym się napatrzyła, bo za chwilę nie będę miała takiej możliwości. Karmiłam więc oczy jego seksownym ciałem i nie mogłam się doczekać, kiedy zajmie się mną. Zniecierpliwiona zaczęłam sama rozpinać swoją koszulę, a on stanowczo powiedział, że jeszcze przyjdzie na to czas. Stanął za mną i nałożył mi opaskę na oczy. Domyśliłam się, że dzięki temu będę mogła o wiele bardziej skupić się na przyjemności płynącej z samego dotyku.

            Nie myliłam się. Chwilę później czułam na sobie jego dłonie zwinnie ściągające ze mnie ubrania. Kiedy odkrywał każdy kolejny kawałek mojej skóry, obdarowywał mnie namiętnymi pocałunkami, które sprawiały, że czułam przyjemne ciepło między nogami. Mogłam się tylko domyślać jaki miał wyraz twarzy i co dokładnie robił, co niesamowicie mnie podniecało. Zdałam sobie sprawę, że chcę go mieć w sobie, najlepiej natychmiast. On jednak miał inny plan. Zsunął ze mnie stringi i zaczął pieścić moją łechtaczkę językiem. Byłam bardzo mokra i cicho jęczałam. Po jakimś czasie nie przerywając pieszczot wsunął we mnie swoje palce i dotykał mnie w środku, naciskając na najbardziej wrażliwe punkty. Dziwiło mnie, że rozpieszczał mnie w tak delikatny sposób.

            Zaczęłam prosić, żeby we mnie wszedł. Chciałam czuć jak wypełnia mnie jego spory członek. Wyszeptał mi do ucha, że to nieładnie być takim niecierpliwym.   Przedłużające się podniecenie sprawiało, że coraz bardziej nie mogłam wytrzymać. W tym momencie zrozumiałam jego zamysł. Karmił się tym, że tak bardzo go pragnę. Czekanie trwało wieczność.

Kiedy zaczęłam się niepokoić, że być może zostawi mnie tak rozgrzaną, w końcu obrócił mnie energicznie do tyłu i kazał wypiąć pośladki. Wszedł we mnie bardzo głęboko i zaczął powoli się ruszać. Słyszałam jego westchnienia i rozkoszowałam się tym, że w końcu mam go w sobie. Trzymał mnie swoimi mocnymi dłońmi i nadawał tempo zabawie. Marzyłam o tym, żeby dał mi klapsa i zaczął ruszać się szybciej. Nie wiem, czy tak dobrze znał już moje upodobania, czy miał ochotę dokładnie na to samo, w każdym razie chwilę później poczułam na pośladku dokładnie to, co chciałam. Zaczęłam dotykać się z przodu i jęczałam z podniecenia. Wiedziałam, że on także jest już bardzo blisko orgazmu, powstrzymywał się jednak, abym to ja skończyła pierwsza. Zwalniał ruchy, żeby rozkoszować się mną dłużej, ale ja nalegałam, by nie przestawał. Kiedy nie słuchał moich poleceń, zdecydowałam, że sama zacznę ruszać się tak, by czuć go mocniej i głębiej. To podnieciło go jeszcze bardziej. Brał mnie mocno i intensywnie, a ja jęczałam i cieszyłam się, że nie muszę się niczym przejmować. Jego penis pieścił moje najwrażliwsze punkty, a moje palce zajmowały się łechtaczką. Czułam, że zbliża się orgazm. Złapał mnie za włosy i w tym właśnie momencie nastąpiła fala największego podniecenia. Zaczęłam się intensywnie napinać, tam w środku i to podnieciło go najbardziej. Nie mógł powstrzymywać się już dłużej. Doszedł we mnie i zawył z rozkoszy. Padł wycieńczony na łóżko. Zdjęłam z oczu opaskę i popatrzyłam na niego z satysfakcją. Powiedziałam, że liczę na szybką powtórkę...

                          Poprzedni wpis          Następny wpis

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl